Szafy na wymiar - przesuwne, uchylne, do zabudowy.

Szafy przesuwne


Szafy przesuwne na zamówienie wykonujemy na systemach przesównych Indeco, Raumplus lub Hettich w zależności od potrzeb oraz możliwości zastosowania w daym przypadku. Każdy z systemów działa idelanie, lekki i wygodny przesów pozwala na zastosowanie drzwi przesuwnych od małych po bardzo duże. Posiadamy systemy wewqnętrzne oraz zewnętrzne bez obramowania. Wypełnieniem drzwi może być praktywnie dowolny materiał od płyty laminowanej po przez lakier szkło fornir itp.

Szafy uchylne


Szafy uchylne wykonujemy na dowolny wymiar z dowolnie wybranego materiału. Systemem drzwi uchylnych są standardowe zawiasy o różnym zastosowaniu. Stosujemy zawiasy najlepszych producentów jak Blum i Hettich lub tańsze zamienniki. Drzwi uchylne nadają się do każdego tyu zabudowy i pozwalają na szybki dostęp do wnętrza garderoby. Szafy uchylne mogą mieć front wykonany z dowolnego mateiarłu.

Szafy wnękowe / do zabudowy


Kompleksowo wykonujemy szafy wnękowe na wymiar dostosowane do państwa potrzeb, stylu i portfela. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt szafy od prostej zabudowy przedpokoju po skomplikowane skosy na poddaszu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać szafę w każdym miejscu wykorzystując dostępne ściany w przypadku szafy wnękowej lub tworząc całe korpusy w przypasku szaf wolnostojących zabudowanych na ścianie lub w przestrzeni wnęki. Szady mogę mieć dowolny system drzwi jeśli pozwalają na to warunki techniczne oraz projekt.

Wróć do strony kuchnie Katowice