Wycena Kuchni

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację w naszym studiu lub pomiar mebli w twoim domu!

Tel +48 730710189

Zadzwonimy jeśli będziemy chcieli dopytać o szczegóły
Podaj kwotę dzięki temu będziemy wiedzieć na co możemy sobie pozwolić przy doborze elementów i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.
Zamawiając sprzęt zyskujesz 5 lat gwarancji bez dopłat w promocji AGD dla studia meblowego - dodatkowo nie musisz się martwić, że sprzęt nie będzie pasował.
Zaznacz jaką masz koncepcję nawet jeśli nie zamawiasz u nas AGD.
Zaznacz jaką masz koncepcję nawet jeśli nie zamawiasz u nas AGD.
Zaznacz jaką masz koncepcję nawet jeśli nie zamawiasz u nas AGD.
Podaj jak najwięcej informacji to sprawi, że wycena będzie dokładniejsza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie – wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Administratorem Państwa danych jest firma Szafmix Bartosz Chałajda. 41-200 Sosnowiec, ul Kolonia pod Klimontowem 9.